روش های ارسال محصولات

مدت زمان ارسال بستگی به آماده بودن موارد سفارش در انبار داشته و از 1 تا 4 روز کاری متغیر میباشد و چنانکه مدت زمان ارسال از 15 روز گذشت ، تمامی وجوه دریافتی به شماره حساب اعلام شده توسط مشتری عودت داده خواهد شد.

لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. در صورتی که آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل قابل مشاهده است و کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می‏‌توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به هیدا دکور عودت شود. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

روش های ارسال محصولات هیدا دکور

روش های ارسال و تحویل سفارش در هیدا دکور به شرح زیر است :

تیپاکس (پس کرایه) :

تابلو فرش های ماشینی با تیپاکس ارسال میشوند که هزینه آن بصورت پس کرایه بوده و هنگام تحویل درب منزل هزینه آن را پرداخت خواهید کرد.

مزایا:

– تحویل سریع 1 تا 2 روز کاری

– بیمه مرسوله

– قبول مرسوله با هر ابعادی

پست پیشتاز (ارسال رایگان) :

در صورت درخواست مشتری سفارش‌ها با پست پیشتاز ارسال می‌شوند.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 1 تا 4 روز کاری است. مزیت این روش سرعت تحویل کالا می باشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://tracking.post.ir

مزایا: بیمه مرسولات -امکان پیگیری دقیق – تحویل در محل گیرنده – زمان ارسال کوتاه تر – امکان پرداخت در محل

معایب: عدم ارسال مرسوله با ابعاد بزرگتر از 1 متر. (مرسوله های با ابعاد بزرگتر از 1 متر با تیپاکس یا اتوبوسرانی ارسال خواهند شد.)

سامانه اتوبوسرانی (باربری ترمینال) :

شما میتوانید ارسال از طریق سامانه اتوبوسرانی را انتخاب کنید. ارسال سفارشات از طریق شرکت های باربری اتوبوسرانی صورت می پذیرد. مزایای این روش سرعت در حمل و نقل مرسوله است و تحویل محصول در انبار داری ترمینال مقصد و یا دفاتر اعلام شده انجام می گیرد.

توجه: مبلغ 30 هزار تومان بابت ارسال محصول از دفتر فروشگاه تا ترمینال اتوبوسرانی در فاکتور درج میگردد.

لازم بذکر می باشد که در این روش مسئولیت پیگیری مرسوله به عهده هیدا دکور نخواهد بود و پیگیری توسط مشتری از دفاتر اعلام شده انجام می‌شود.

در این روش ارسال، قبل از ارسال، به طریق آنلاین و یا از طریق کارت به کارت مبلغ فاکتور تسویه شده و هزینه ارسال پس کرایه خواهد بود.

مزایا: زمان ارسال سریع (بسته به برنامه حرکت اتوبوسرانی)
معایب: عدم بیمه بودن مرسولات – عدم امکان پیگیری دقیق – تحویل در انبارداری شهر گیرنده

شما میتوانید روش ارسال را در صفحه تسویه حساب انتخاب کنید.